• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Forumumuz Büyüyor, Değişiyor, Gelişiyor ...   09-01-2017

Değerli Üyelerimiz,
      Forumumuz 2000’yılında “Yahoo Grup” olarak kurulmuş, daha sonra “focusum.com” olarak forum platformuna giriş yapmış, hızla büyüyerek tüm “Ford” marka araçları kapsar hale geldiği için 2005 yılında “da fordclubtr.com” ismiyle bu günlere kadar başarı ile gelmiştir.

Forumumuzun bugünlere gelmesinde en büyük etken tabiki siz değerli üyelerimizin varlığı, katkısı ve devamlılığıdır.  
      Bugün ise genişlemesi kaçınılmaz olmuş, ve artık gerek bilgi içeriği, gerek üye talepleri, gerek küreselleşmenin olduğu bir ortamda boyutumuz tek bir markaya olan bağlılığı aşmış bulunmaktadır. Bu sebeple, bu duyuru ile bugün itibariyle forumumuzu tüm markalara açtığımızı sizlerle paylaşmak istedim.

Yeni hedefimiz, tüm otomobil markalarının eşit şart ve haklarla forumda yer almasıdır. Bu sebeple sizlerden ve yeni üyelerimizden en büyük beklentimiz bütün otomobil üreticisi markalara ve kullanıcılarına karşı saygı ile yaklaşmanız ve bireylerin tercihlerine saygı duymanızdır.

Bu büyümeyle birlikte yönetim yapısında da değişikler yapılmıştır. Yönetici sayısı artırılmış, İçerik ve Bölüm Sorumlusu sistemine geçilmiş ve daha işlevsel daha hızlı kontrol imkanı sağlanmak hedeflenmiştir. Forum altyapısı yenilenerek bu değişimlere ve gelişmelere cevap verebilir duruma getirilmiştir.

Hedefimiz yine en iyi olarak büyümeye devam etmektir. Bu konuda bizler elimizden geleni yapacağız ancak sizlerle başaracağız.

Yeni yapının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
Mehmet Ozyurek

Brc; Sorunlar, Yorumlar

Bu konuda 1.504 ileti var

Onun miladı dolmuş gibi , demek istediğim ; 500 lira masraf çıkarırlarsa hiç uğraşma gene düzen tutmayacak , 500 daha ver yenisini taktır hem iki yıl garantili, inşallah bunlar olmaz ufak bişeyle halledersin, benimki 2006 montaj dı, zaten tank değişmek zorunda 10 yıl da , birde enjektör deyince fiyat iyice arttıkca komple değişmek daha mantıklı geliyor.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Brc my11 sistemli aracımda daha önceki sistem ayarlarında 5000 ve 6000 devir üzeri benzin püskürt desteği vardı. Geçtiğimiz ay bir sorun için gittiğim 2a brc kağıthane genel merkez servisinde yapılan ayarlarda gerek olmadığı söylendi bir sıkıntı yaratırmı bu durum diğer sorum ise 40 dereceye ayarlı geçiş ısısı biraz zaman alıyor minimum indirebileceğimiz sıcaklık nedir?

tarihinde Uğur Aslan2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Brc my11 sistemli aracımda daha önceki sistem ayarlarında 5000 ve 6000 devir üzeri benzin püskürt desteği vardı. Geçtiğimiz ay bir sorun için gittiğim 2a brc kağıthane genel merkez servisinde yapılan ayarlarda gerek olmadığı söylendi bir sıkıntı yaratırmı bu durum diğer sorum ise 40 dereceye ayarlı geçiş ısısı biraz zaman alıyor minimum indirebileceğimiz sıcaklık nedir?

Benim aracımda 3000 devir sonrası %90 benzin, %10 lpg şeklinde ayarlı. Gerek olmadığını kim söyledi? Gerek yoksa o özelliği neden koymuşlar. Geçiş ısısını 33-34 dereye kadar düşürenleri duydum. Ama düşük ısıda çiğ gaz atar derler, yine tasarruf edemezsiniz. Fabrika ayarı 39 derecedir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar,

2012 B max aracımda bir kaç gündür Güç Aktarım sistemi uyarı lambası yanıyor ve ekranda motor arızası yazıyor sonrasında aracı yeniden çalıştırınca hata vermiyor. bu hatayı 3-5 gün arada veriyor, sonra kayboluyor. araca 1,5 ay önce BRC (my11 di galiba) marka lpg taktırdım bununla ilgisi varmıdır yoksa başka bir arıza nedenimi? böyle bir şey başına gelen oldumu arkadaşlar.

Teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş