İçeriğe atla

Fotoğraf

C-max Dvd Teyp Tavsiye

• Please log in to reply
141 cevap var

#61 Sinan Yalçın Durmuş

Sinan Yalçın Durmuş
  • Kulüp Üyesi
  • 1,731 Mesaj
  • Ülke: Türkiye
  • Araç: Mondeo 1.6 TDCI
  • Doğum Yılı: 1986
  • Meslek: Bilgisayar Teknisyeni

Gönderim tarihi 29.11.2010 - 00:32

DVD,TV gibi beklentiniz yoksa orjinal Ford teyplerinden birini tercih edin,aksi takdirde sürekli aklınız arabada kalacak,hatta gece uykularınız kaçacak :)

Arabamda Prinha Galelio du galiba markası navigasyon var 5 inc ama almışken tam bişe olsun dedim ama halen karar veremedim eger dvdli navigasyonlu bişe alırsam galileoyu satacam hemen alıcısı var arkadaşım. taktırdıgım teybide zaten extraları kaskoya işletecem. benim için kalite önemli şu anda almışken bi kere alıyım dıyorum.?
Sabır iki türlüdür: istemediğin, hoşlanmadığın şeye sabretmek ve sevdiğin, istediğin şeye sabretmek...(Hz.Ali)

#62 Sinan Yalçın Durmuş

Sinan Yalçın Durmuş
  • Kulüp Üyesi
  • 1,731 Mesaj

Gönderim tarihi 29.11.2010 - 00:38

O halde kolay gelsin,yüzlerce seçenek sizi bekliyor :)

Sagollun teşekkür ederim:D bi karar versem 1haftadırlı karar veremedim:D daha önce ford trend deybımı satıp sony almıştım oda bozulunca onuda halde sattım sımdı bişeye karar vermem lazım uzun süre kullanmak için.:)
ve bu kararı vermem için sizin yardımlarınız gerek. sunroof meselesinde kafama göre hareket ettim sizlere danışmadan salam motoru bozdular :fiuw:

Bu mesaj Yal?n Durmu? tarafından düzenlendi: 29.11.2010 - 00:47

Sabır iki türlüdür: istemediğin, hoşlanmadığın şeye sabretmek ve sevdiğin, istediğin şeye sabretmek...(Hz.Ali)

#63 Sinan Yalçın Durmuş

Sinan Yalçın Durmuş
  • Kulüp Üyesi
  • 1,731 Mesaj

Gönderim tarihi 29.11.2010 - 00:58

Arkadaşlar son olarak herkesin tek tek bi fikirlerini alayım ona göre karar vereyim ve yarın ona göre hareket edip alıyım
Siz olsanız hangisini alırdınız yada başka model marka olarak

Roadstar 1300TL
Ford 1000TL
Sony Titanium 430TL

@Serkan abi sence hangisi? yada başka tavsiyen varmı.
@Çağlar abi sence hangisi? yada başka bi tavsiyen varmı.
@Mustafa abi sence hangisi? yada başka bi tavsiyen varmı.

Yalçın merhaba,
Son 10-15 iletiden beri top sende aslında, bilenler tecrübe ve fikirlerini paylaştılar, önerilerini yaptılar. Bu doğrultuda hesabını doğru yapıp birini seçmelisin. Uzattığın sürece torpidodaki ve kafandaki boşluk asla dolmayacak :nazar:
Senin için en iyisine ulaşmanı dilerim.
Selamlarımla...

Merhaba Mustafa abi
Ya aslında ben bu kadar uzatmazdımda daha önce sunroof konusunda durduk yere tam 600tl param ve zamanım gitti bu seferde öle olmasını istemiyorum ve fiyatta azbi para degil ona göre hareket etmek istiyorum sizlerin yardımlarıyla. Ondan kararımı veremedim.
Saygılar

Bu mesaj Yal?n Durmu? tarafından düzenlendi: 29.11.2010 - 00:59

#64 Oktay Toker

Oktay Toker
  • Kulüp Üyesi
  • 8,766 Mesaj
  • Araç: 91 Mazda323f hb.oto
  • Doğum Yılı: 1972
  • Meslek: Elektronik-PC

Gönderim tarihi 29.11.2010 - 01:16

sony :nazar: sanırım ikinci eldi.öyle ise bunuda göz ardı etme.inasıl kullanıldıgı önemli.sıfır ise hiç düşünme al.

Bu mesaj Oktay Toker tarafından düzenlendi: 29.11.2010 - 01:18

1996 Ford Mondeo 2.0 ghia hb.oto.(2009-2011)
1991 Mazda 323f hb.oto.(2013-
Değerlerin nefsine mi yoksa kalbine mi hitap ediyor??

#65 Sinan Yalçın Durmuş

Sinan Yalçın Durmuş
  • Kulüp Üyesi
  • 1,731 Mesaj

Gönderim tarihi 29.11.2010 - 01:20

sony :lol2: sanırım ikinci eldi.öyle ise bunuda göz ardı etme.inasıl kullanıldıgı önemli.sıfır ise hiç düşünme al.

Evet abi sony buldugum 2.el sıfır degil sıfır olsa bu fiyata zaten hiç durmam direk sony alırdım ömürlük olurdu?
2.el almak istememin tek sebebide bozuldugunda elinde kalıyor garanti olmaması. aldıgım sony teyp gibi 350tl verdim aldım 1 hafta sonra bozuldu.
http://www.sahibinde...-32211295/detay

Sony Titanium 430TL
Al ve unut derim ben.

Teşekkürler Mustafa abi :nazar:

Bu mesaj Yal?n Durmu? tarafından düzenlendi: 29.11.2010 - 01:21

#66 Sinan Yalçın Durmuş

Sinan Yalçın Durmuş
  • Kulüp Üyesi
  • 1,731 Mesaj

Gönderim tarihi 29.11.2010 - 01:31

Burada ?1 yıl garantilisi var. Senin baktığın ilan sahibi de 2 yıl garanti veririm diyor zaten ayrıca.

Yarın 2.sinide arıyım garanti konusu nasıl oldugunu ögreneyim abi ben bi en iyisi.
Yav ne vardı Ford orjinal navigasyonlu kaliteli bi teyp yapsa

#67 Sinan Yalçın Durmuş

Sinan Yalçın Durmuş
  • Kulüp Üyesi
  • 1,731 Mesaj

Gönderim tarihi 29.11.2010 - 12:32

http://cgi.ebay.com/...=item3f0527035a

Burdakinin aynısından buldum Turkiyede
Sizce bu nasıl arkadaşlar ?
Fiyat 900TL

#68 Serkan Toker

Serkan Toker
  • Yönetici
  • 10,531 Mesaj
  • Araç: 07 Mondeo tdci, mp3
  • Doğum Yılı: 1975
  • Meslek: Teknisyen

Gönderim tarihi 29.11.2010 - 12:40

Yalçın, navigasyonlu olanlara harita ve anten lazım olacak, tv içinde öyle...Kutusundan çıkacağını zannetmiyorum..Blutut zaten berbat, mikrofon çıkmazsa yine kutudan....Bence sony den vazgeçme, orijinal cihaz her zaman en iyisidir...Ben Fiesta için rds4500 ararken 400 liradan aşağı bulamamıştım..Sonyler bunun yanında sudan ucuz... :rolleyes:

Doğruları konuşmak için iki kişi gereklidir. Biri doğruları söyleyen diğeri doğru anlayan....

#69 Sinan Yalçın Durmuş

Sinan Yalçın Durmuş
  • Kulüp Üyesi
  • 1,731 Mesaj

Gönderim tarihi 29.11.2010 - 12:51

Yalçın, navigasyonlu olanlara harita ve anten lazım olacak, tv içinde öyle...Kutusundan çıkacağını zannetmiyorum..Blutut zaten berbat, mikrofon çıkmazsa yine kutudan....Bence sony den vazgeçme, orijinal cihaz her zaman en iyisidir...Ben Fiesta için rds4500 ararken 400 liradan aşağı bulamamıştım..Sonyler bunun yanında sudan ucuz... :rolleyes:

Merhaba Serkan abi,
Harita anten hepsi içinde yüklü tv antenide var tüm kablolar ve aksesuarları varmış. Extradan. Tabiki orjinalın yerinihiç bişe tutmaz helede sony olunca ses kalitesinde. Sonynin fiyati baya iyi vallahi yarına kadar artık bişeye karar verecem arabaya binenler diyo noldu hırsızmı girdi=))

#70 Sinan Yalçın Durmuş

Sinan Yalçın Durmuş
  • Kulüp Üyesi
  • 1,731 Mesaj

Gönderim tarihi 02.12.2010 - 21:45

Halen arabamın içinde teyp bölümü mağara gibi duruyor:D teyp karar verip taktıramadım.
Roadstardan vaz geçtim ama onu söliyim çerçeveli teyp güzel durmuyor orjinal dikdörtgen arıyorum.

http://www.rsteknolo...dya,PR-380.html
bundan buldum bi yerde ama son ürünüde satmışlar firmadan getirtmeye çalışıyorlar ama firma üretmiyorlarmış
aramaya devam arkadaşlar

#71 Lokman Ceritlioğlu

Lokman Ceritlioğlu
  • Kulüp Üyesi
  • 11,362 Mesaj
  • Araç: 2009 c-max 1.6 tdci
  • Doğum Yılı: 1962
  • Meslek: Emekli

Gönderim tarihi 02.12.2010 - 22:00

buda çin malıdır abim :)

#72 Oktay Toker

Oktay Toker
  • Kulüp Üyesi
  • 8,766 Mesaj

Gönderim tarihi 02.12.2010 - 22:29

Dün ulustaydım,konya sokakta.Roadmaster dvd'li ford için ürünü vardı 1200tl fiyatı var.Modelini bilmiyorum internetten bir bakın isterseniz.Linkini verdiğiniz ürünlerde daha iyi olabilir.Bilinen ve oturmuş bir marka.

#73 Sinan Yalçın Durmuş

Sinan Yalçın Durmuş
  • Kulüp Üyesi
  • 1,731 Mesaj

Gönderim tarihi 02.12.2010 - 22:38

http://www.sahibinde...-35702687/detay

bu ürün getle 1050 tl diyor kamera + tüm antenler tüm kablolar dahil. 2 yıl garantili

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.navera.co...a.php?syf=3&u=5

http://www.magza.com...Dokunmatik.html

bu üründe 2.el buldum sahibinden comda bi aracın üstünde takılıydı alıcı oldum 1200tl diyor kamera dahil 2.el
ama kızagı yokmuş içini çift taraflı bantla tutturmuş.sıfırları baktım 2 nin üstünde fiyatları
sahibinden com daki araç linkki
http://www.sahibinde...siz-c-max/detay

buda çin malıdır abim :D

alla alla bende garantilidir kalitelidir diye sevinmiştim buda cin malıysa hiç gerek yok uğraşmaya bilene.

Dün ulustaydım,konya sokakta.Roadmaster dvd'li ford için ürünü vardı 1200tl fiyatı var.Modelini bilmiyorum internetten bir bakın isterseniz.Linkini verdiğiniz ürünlerde daha iyi olabilir.Bilinen ve oturmuş bir marka.

Oktay abi roadstar çerçeve ile takıldıgı için görüntü pek hoşuma gitmiyor çerçevesiz arıyorum. Yoksa çoktan taktırmıştım roadstar

------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar 2.el navera nasıl sizce. 1200tl
Yada sahibinden.com daki sıfır olan nasıl 1050tl

Bu mesaj Yal?n Durmu? tarafından düzenlendi: 02.12.2010 - 22:38

#74 Sinan Yalçın Durmuş

Sinan Yalçın Durmuş
  • Kulüp Üyesi
  • 1,731 Mesaj

Gönderim tarihi 02.12.2010 - 22:49

Sıfır 1050tlye sahibinde comda alıyımmı herşey dahil get kamera felan tekrar iade etme şansımda var sahibinden.comda getle alacagım için.
yada naverayımı alıyım 1200tl fiyat nasıl kalite nasıl siz olsanız hangisini tavsiye edersiniz
saygılar

Bu mesaj Yal?n Durmu? tarafından düzenlendi: 02.12.2010 - 22:56

#75 Oktay Toker

Oktay Toker
  • Kulüp Üyesi
  • 8,766 Mesaj

Gönderim tarihi 02.12.2010 - 23:02

Sahibinden satılık olan daha orjinale yakın.Öncelikle navisi update edilebiliyormu bunu ögren.Navi çokta önemsiz diiyorsan gayet hoş duruyor.

Navera özellik olak sıradan,opsiyonel yazdıklarıda dahilse belki.Yanlız fiyatı çok yüksek.Win işletim sistemi olması belki kullanımı rahatlatır ama önemlide değil.

#76 Sinan Yalçın Durmuş

Sinan Yalçın Durmuş
  • Kulüp Üyesi
  • 1,731 Mesaj

Gönderim tarihi 02.12.2010 - 23:04

Sahibinden satılık olan daha orjinale yakın.Öncelikle navisi update edilebiliyormu bunu ögren.Navi çokta önemsiz diiyorsan gayet hoş duruyor.

Navera özellik olak sıradan,opsiyonel yazdıklarıda dahilse belki.Yanlız fiyatı çok yüksek.Win işletim sistemi olması belki kullanımı rahatlatır ama önemlide değil.

Anladım Oktay abi ozaman ben sahibinden comda. 1050tl ye get ile alıyım kompile set eger hoşuma gitmezse bi sorun olursa iade ederim. Navi İGo kullanıyor yazılım yanlış hatırlamıyorsam.

Naveraya gerek yoksa hiç gerek yok ona o kadar para vermeye ozaman
ben daha kaliteli bişe diye düşünüyordum navera

Bu mesaj Yal?n Durmu? tarafından düzenlendi: 02.12.2010 - 23:08

#77 Oktay Toker

Oktay Toker
  • Kulüp Üyesi
  • 8,766 Mesaj

Gönderim tarihi 02.12.2010 - 23:27

Kalite olarak çok fikrim yok özellik bakımından aynılar.Sadece navera windows kullanıyor o kadar.

İşlemci ram vesaire bunlar dvli ve navili ürünlerde standardır.artı bir özellik degildir.Artı özellik olacak ise 700mhz olanı varsa o iyidir.Ram kapasitesi yüksek ise iyidir.iç yapısında kullanılan malzeme kalitesinin farklı olacağına ihtimal vermiyorum.Yazılım kalitesi önemli banada sahibinden olanın yazılımı iyi gibi geldi.Win kullanmak basittir ama fark değil.

Navi kullanan cihazlar alt taban programını windows ce kullanmak zorunda bildiğim bu.Harita yönetimi bmp dosyaları ile yapılabiliyor nedeni bu.Os kullanan belki vardır onuda bilmiyorum.

Bu mesaj Oktay Toker tarafından düzenlendi: 02.12.2010 - 23:31

#78 Sinan Yalçın Durmuş

Sinan Yalçın Durmuş
  • Kulüp Üyesi
  • 1,731 Mesaj

Gönderim tarihi 02.12.2010 - 23:32

Kalite olarak çok fikrim yok özellik bakımından aynılar.Sadece navera windows kullanıyor o kadar.

İşlemci ram vesaire bunlar dvli ve navili ürünlerde standardır.artı bir özellik degildir.Artı özellik olacak ise 700mhz olanı varsa o iyidir.Ram kapasitesi yüksek ise iyidir.iç yapısında kullanılan malzeme kalitesinin farklı olacağına ihtimal vermiyorum.Yazılım kalitesi önemli banada sahibinden olanın yazılımı iyi gibi geldi.Win kullanmak basittir ama fark değil.

Anladım Oktay abi. gerek yok windowssa sahibinden comda 2 model buldum 2.sinide aynı kişi satıyor banada kırmızı ışıklı olan kaliteli geldi menü olarak tip olarak daha güzel durdu gözümde. ses olarakta ikiside aynıymış tek tiplerı ve menüleri felan yazılım farkı varmış
2 ürününde linkkini vereyim.

bu mavi ışıklı olan herkesde var bu model 3-4 tane c-maxta gördüm nette

http://www.sahibinde...dvd-bluet/detay

buda benim alacagım ortada tuşları kırmızı ışıklı menüsü felan kaliteli bişeye benziyor.

http://www.sahibinde...-35702687/detay

Son kararımı verdim sahibinden.comdan kırmızı olanı alıyorum arkadaşlar yarın. ilan açmasını istedim get olarak.

#79 Oktay Toker

Oktay Toker
  • Kulüp Üyesi
  • 8,766 Mesaj

Gönderim tarihi 03.12.2010 - 00:29

:D

#80 Sinan Yalçın Durmuş

Sinan Yalçın Durmuş
  • Kulüp Üyesi
  • 1,731 Mesaj

Gönderim tarihi 03.12.2010 - 13:08

Vatana millete hayırlı uğurlu olsun sonunda aldım teyp yarın elimde olur inş

http://www.sahibinde...-35703247/detay

0 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye