• Duyurular

  • Mehmet Ozyurek

   Forumumuz Büyüyor, Değişiyor, Gelişiyor ...   09-01-2017

   Değerli Üyelerimiz,
   Forumumuz 2000’yılında “Yahoo Grup” olarak kurulmuş, daha sonra “focusum.com” olarak forum platformuna giriş yapmış, hızla büyüyerek tüm “Ford” marka araçları kapsar hale geldiği için 2005 yılında “da fordclubtr.com” ismiyle bu günlere kadar başarı ile gelmiştir.

   Forumumuzun bugünlere gelmesinde en büyük etken tabiki siz değerli üyelerimizin varlığı, katkısı ve devamlılığıdır.  
   Bugün ise genişlemesi kaçınılmaz olmuş, ve artık gerek bilgi içeriği, gerek üye talepleri, gerek küreselleşmenin olduğu bir ortamda boyutumuz tek bir markaya olan bağlılığı aşmış bulunmaktadır. Bu sebeple, bu duyuru ile bugün itibariyle forumumuzu tüm markalara açtığımızı sizlerle paylaşmak istedim.

   Yeni hedefimiz, tüm otomobil markalarının eşit şart ve haklarla forumda yer almasıdır. Bu sebeple sizlerden ve yeni üyelerimizden en büyük beklentimiz bütün otomobil üreticisi markalara ve kullanıcılarına karşı saygı ile yaklaşmanız ve bireylerin tercihlerine saygı duymanızdır.

   Bu büyümeyle birlikte yönetim yapısında da değişikler yapılmıştır. Yönetici sayısı artırılmış, İçerik ve Bölüm Sorumlusu sistemine geçilmiş ve daha işlevsel daha hızlı kontrol imkanı sağlanmak hedeflenmiştir. Forum altyapısı yenilenerek bu değişimlere ve gelişmelere cevap verebilir duruma getirilmiştir.

   Hedefimiz yine en iyi olarak büyümeye devam etmektir. Bu konuda bizler elimizden geleni yapacağız ancak sizlerle başaracağız.

   Yeni yapının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
Murat Yılmazçetin

Jameson Js-940

Bu konuda 4 ileti var

Teyp teyptir uyup uymama gibi bir sorun olmaz. Jamesona gelince ses kalitesi vasat bir cihaz.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Ses kalitesi 1.önceliğim değil, üzerindeki orjinal kaset çaların sesi seviyesi/kalitesi bana yetiyor. jameson ses kalitesi orjinal kasetçalardan daha mı kötüdür?

549 tl gördüm fiyatı uygun geldi. Sizin bu fiyatlarda daha iyi bir ürün tavsiyeniz var mı?

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Ses kalitesi önceliğiniz yoksa normal yetiyor diyorsanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. En azından mp3 dinleyeceksiniz kasetçalar değil :p Kasetçalardan kötü olma ihtimali olsa bile çok çok az bir ihtimal :D

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş