• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Forumumuz Büyüyor, Değişiyor, Gelişiyor ...   09-01-2017

Değerli Üyelerimiz,
      Forumumuz 2000’yılında “Yahoo Grup” olarak kurulmuş, daha sonra “focusum.com” olarak forum platformuna giriş yapmış, hızla büyüyerek tüm “Ford” marka araçları kapsar hale geldiği için 2005 yılında “da fordclubtr.com” ismiyle bu günlere kadar başarı ile gelmiştir.

Forumumuzun bugünlere gelmesinde en büyük etken tabiki siz değerli üyelerimizin varlığı, katkısı ve devamlılığıdır.  
      Bugün ise genişlemesi kaçınılmaz olmuş, ve artık gerek bilgi içeriği, gerek üye talepleri, gerek küreselleşmenin olduğu bir ortamda boyutumuz tek bir markaya olan bağlılığı aşmış bulunmaktadır. Bu sebeple, bu duyuru ile bugün itibariyle forumumuzu tüm markalara açtığımızı sizlerle paylaşmak istedim.

Yeni hedefimiz, tüm otomobil markalarının eşit şart ve haklarla forumda yer almasıdır. Bu sebeple sizlerden ve yeni üyelerimizden en büyük beklentimiz bütün otomobil üreticisi markalara ve kullanıcılarına karşı saygı ile yaklaşmanız ve bireylerin tercihlerine saygı duymanızdır.

Bu büyümeyle birlikte yönetim yapısında da değişikler yapılmıştır. Yönetici sayısı artırılmış, İçerik ve Bölüm Sorumlusu sistemine geçilmiş ve daha işlevsel daha hızlı kontrol imkanı sağlanmak hedeflenmiştir. Forum altyapısı yenilenerek bu değişimlere ve gelişmelere cevap verebilir duruma getirilmiştir.

Hedefimiz yine en iyi olarak büyümeye devam etmektir. Bu konuda bizler elimizden geleni yapacağız ancak sizlerle başaracağız.

Yeni yapının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
Çağlar Bayur

Osman Ve Fatih Maslakta/ No Name Servis

Bu konuda 34 ileti var

Her derde deva Osman ve Fatih kendi yerlerini açmış bulunuyorlar. Atatürk Oto Sanayi

İletişim:

Osman: 0535 723 87 29

Fatih: 0535 895 46 82

AOSS 100.yıl sanayi 51. sokak no:32

Shell istasyonun devamındaki Mercedes bayisinin yanından girilir, (100.yıl sanayi ve Lpg ci tabelası vardır) yokuş aşağı dümdüz 100mt. ilerlenir, yokuş bitiminde sondan 3. bina

Metro ile: AOSS durağında inilir, 1. kısım çıkışı ndan yeryüzüne çıkılınca Mercedes bayisinin tam önüne çıkılmış olur, yokuş aşağı yürünür.

Koordinat:

K: 41.11838 D:29.02197

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
ÇB
11 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne mutlu İstanbula. Allah bol kazanç nasip etsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Görülen lüzum üzerine, değişik bir konsept ile, Le Plaza tarzı bir binaya taşınılıyor, yeri biliyorum ama açık adresi bilince yazacağım :D yine Maslakta Sanayi içinde.

Telefonlar aynı.

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

AOSS 100.yıl sanayi 51. sokak no:32

Shell istasyonun devamındaki Mercedes bayisinin yanından girilir, (100.yıl sanayi ve Lpg ci tabelası vardır) yokuş aşağı dümdüz 100mt. ilerlenir, yokuş bitiminde sondan 3. bina

Metro ile: AOSS durağında inilir, 1. kısım çıkışı ndan yeryüzüne çıkılınca Mercedes bayisinin tam önüne çıkılmış olur, yokuş aşağı yürünür.

1 Ekim de tam ekipman kurulumu olacak sanırım.

8 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mekan boş ama 1 adet sunta bile işe yarar

imag0668a.jpg

Gazı yok ama temizlik şart

imag0672u.jpg

Usta mıdır çaycı mıdır bulaşılçık mıdır

imag0671s.jpg

Mekan geniş, dolabı bile oda kadar, herşey sığar

imag0669e.jpg

Kırık çömleği gören temele kadar kazar

imag0610o.jpg

Henüz pek birşey olmasa da, yerini almış durumda

imag0670s.jpg

imag0674n.jpg

9 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni adreste varolalı 5-6 gün oldu, 10 yıllık işletme, ford servisinin arka sokağı diye tarif vermeye başlamış, adam haklı müşteri portföyüne göz gezdirirsek......

imag0718r.jpg

6 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Saklambaç oynuyorduk :)

Ama bir hata yaptık, ortalıkta saklanmak diye bir durum yokmuş :p

Lift muazzam, hayran kaldım sistemine. pilavlar nefisti, kuçu olmasaydı daha iyi olurdu

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tıklayınca video çıkacak , umarım yükleyebilmişidir, rutin bir akşamda, sıradan bir park ampülü kontrolüdür,

file27218fomayprzphdzgsxsrey.mp4.frm.jpg

Bu lift, sektörün focusI i :D , 9.8 cm ile dünyanın en alçak lifti, fellali servislerinin demirbaşı, bizim fazlamız var eksiğimiz olmasın dedik :wub:

imag0697p.jpg

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu lift, sektörün focusI i :D , 9.8 cm ile dünyanın en alçak lifti,

Desene Emre'nin arabaları bile çıkabilir bu lifte ;)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

inşallah en kısa sürede bir ziyarette bulunacagım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Müstakbel siyah balinam bugün oradaydı. Teşekkürler Fatih usta.

tarihinde Sefa Çelik tarafından düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanırım forumdan dostların yeri, peki fiyatlar ne durumda ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanırım forumdan dostların yeri, peki fiyatlar ne durumda ?

Piyasa fiyatlarından farklı değildir. Ancak deneme yanılma yöntemleri ile vakit ve nakit kaybı yaşamazsınız. Ayrıca işçilik gayet kalitelidir.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maslak sanayiye gittiğimde bir ziyaret edeyim diyorum. Şu anda ihtiyacım olmasa da bi merhabadan bişey çıkmaz heralde :)

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arabanın muayene yaklaşıyor muayene için bakım yaptırmayı düşünüyorum da acaba randevu felan almak gerekir mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Telefonları var, görüşürseniz iyi olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Telefonları var, görüşürseniz iyi olur.

Telefondan yazdığın nasıl belli. :D

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aranıza yeni katıldım, yarın sabah triger değişimi için Osman Usta'yı ziyaret edeceğim.Foruma daha önce üye olmadan da birçok paylaşımdan yararlandım, bu vesileyle hepinize teşekkürlerimi sunarım.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uğur bey aramıza hoş geldiniz.  Efeye dikkat edin orada, sert bakışlıdır ama ısırmaz. forumun selamınıda iletin.

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uğur bey aramıza hoş geldiniz.  Efeye dikkat edin orada, sert bakışlıdır ama ısırmaz. forumun selamınıda iletin.

ben bugün tam burnuna kazara tekme attım kuyruk salladı :D

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

onun derdi ismini bilmiyorum sinirlendiren biri vardı, onu görünce hem seviniyor hem kızıyor :D

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dikkat ederim:)))

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iyi bir usta arıyordum forumun favorisi noname anlaşılan benim ka nın derdi çok en iyisi cumartesi maslak yapmak. :) şu ısırmayan sinirli olan şey bağlı mı bari :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Olabildiğince serbest :) İlk gittiğimde çok korkuyordum şimdi ben de seviyorum :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş