• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Forumumuz Büyüyor, Değişiyor, Gelişiyor ...   09-01-2017

Değerli Üyelerimiz,
      Forumumuz 2000’yılında “Yahoo Grup” olarak kurulmuş, daha sonra “focusum.com” olarak forum platformuna giriş yapmış, hızla büyüyerek tüm “Ford” marka araçları kapsar hale geldiği için 2005 yılında “da fordclubtr.com” ismiyle bu günlere kadar başarı ile gelmiştir.

Forumumuzun bugünlere gelmesinde en büyük etken tabiki siz değerli üyelerimizin varlığı, katkısı ve devamlılığıdır.  
      Bugün ise genişlemesi kaçınılmaz olmuş, ve artık gerek bilgi içeriği, gerek üye talepleri, gerek küreselleşmenin olduğu bir ortamda boyutumuz tek bir markaya olan bağlılığı aşmış bulunmaktadır. Bu sebeple, bu duyuru ile bugün itibariyle forumumuzu tüm markalara açtığımızı sizlerle paylaşmak istedim.

Yeni hedefimiz, tüm otomobil markalarının eşit şart ve haklarla forumda yer almasıdır. Bu sebeple sizlerden ve yeni üyelerimizden en büyük beklentimiz bütün otomobil üreticisi markalara ve kullanıcılarına karşı saygı ile yaklaşmanız ve bireylerin tercihlerine saygı duymanızdır.

Bu büyümeyle birlikte yönetim yapısında da değişikler yapılmıştır. Yönetici sayısı artırılmış, İçerik ve Bölüm Sorumlusu sistemine geçilmiş ve daha işlevsel daha hızlı kontrol imkanı sağlanmak hedeflenmiştir. Forum altyapısı yenilenerek bu değişimlere ve gelişmelere cevap verebilir duruma getirilmiştir.

Hedefimiz yine en iyi olarak büyümeye devam etmektir. Bu konuda bizler elimizden geleni yapacağız ancak sizlerle başaracağız.

Yeni yapının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
Erhan Eken

Aracınızın Orjinal Teybine Usb Sd Aux Aparatı

Bu konuda 158 ileti var

Dün şipariş verdigim ürün geldi uymadı geri gönderdim bende. 2006-2009 model Connect'lerdeki cd çalara uymuyor(glx'lere belki uyar onlardaki cd çalar farklı)

Butür bi ürün şipariş verecek arkadaşlar cd çalarında cd changer girişi olup olmadıgını konturol etsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uğur Bey, top power mı sizin teyp ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cd changer olmayan teyplerde cd çalar iptal ettirilip onun yerine takılabiliyor. ama cd çalar kumbara olur o zaman da :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dün şipariş verdigim ürün geldi uymadı geri gönderdim bende. 2006-2009 model Connect'lerdeki cd çalara uymuyor(glx'lere belki uyar onlardaki cd çalar farklı)

Butür bi ürün şipariş verecek arkadaşlar cd çalarında cd changer girişi olup olmadıgını konturol etsin.

Forumda satılık 5000 rds var bence alıp onu takın cd changer i kullanabilirsiniz böylece teyp 50 lira gibi bir fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Forumda satılık 5000 rds var bence alıp onu takın cd changer i kullanabilirsiniz böylece teyp 50 lira gibi bir fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Öneri için teşekkürler.

Şubatta askere gidiyorum askerden dönüncede 2010 GLX veya binek araca geçiş yapıcam o nedenle masrafa ve uğraşmaya gerek yok(ürünüde iade ettim) babam(müzik dinlemez pek) abim uğraşsın cd'le ben gelene kadar :)

Uğur Bey, top power mı sizin teyp ?

Cd çalar bu Mehmet abi. Ne internette nede aracın yanında verilen kullanma klavuzunda bendeki cd çalar hakkında bilgi yok.

1j3f4.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Digital music changer ı almaya düşünenlere şiddetle tavsiye ederim. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve hiç bir problem yaşamadım. Ses kalitesi oldukça iyi. Aracım Focus 1 ve orjinal teybinde kullanıyorum. 6 klasör ve her klasöre 99 şarkı atabiliyorsunuz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende eski kasa Ford RDS teypte 6 aydır kullanıyorum, şiddetle tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu alet benim Sony MP3 e takılırmı acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu alet benim Sony MP3 e takılırmı acaba?

Sanmıyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet öğrendim, olmuyormuş, çözüm hala parrot kit almakta, ama çok pahalılar ne yazıkki.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Digital music changer ı almaya düşünenlere şiddetle tavsiye ederim. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve hiç bir problem yaşamadım. Ses kalitesi oldukça iyi. Aracım Focus 1 ve orjinal teybinde kullanıyorum. 6 klasör ve her klasöre 99 şarkı atabiliyorsunuz.

sizdeki ürün bu mu Nazım bey bende almayı düşünüyorumda http://www.sahibinde...68677532/detay/

tarihinde Onur Çam tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

biraz geç oldu cevabım fakat bendeki ürün bu kardeşim , çok memnunum ve bu fiyata yeni teyp almaktansa herkese tavsiye ederim.

uygulaması çok kolay özellikle, teybin cd changer çıkışından uzattığınız kabloyu torpidoya getiriyorsunuz, görüntü kirliliği de olmuyor.

ses kalitesi yüksek mp3 ler indirildiği zaman oldukça tatminkar bir sistem diyebilirim.

tarihinde Nazım Velioğlu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaslar hepinize selamlar

2011 mondeo gti 200 2.0 mondeo aracimda aux girisi mevcut usb girisi mevcut degil . bana tavsiyede bulunabilirmisiniz ? araci daha yeni aldim o yuzden teknik konularinda acemiyim.ne tarz bir kablo veya cihaz sizce uygundur usb icin kullanan arkadas var mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

biraz geç oldu cevabım fakat bendeki ürün bu kardeşim , çok memnunum ve bu fiyata yeni teyp almaktansa herkese tavsiye ederim.

uygulaması çok kolay özellikle, teybin cd changer çıkışından uzattığınız kabloyu torpidoya getiriyorsunuz, görüntü kirliliği de olmuyor.

ses kalitesi yüksek mp3 ler indirildiği zaman oldukça tatminkar bir sistem diyebilirim.

teşekkürler bende aldım bu üründen çok memnunum ses kalitesi cidden çok iyi tek önemli olan kaliteli mp3 leri bulabilmek :D

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet haklısın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaslar CD changerli teyipler ne demek ya :-( biri resmini koysunda görelim.benim focus 2006 model,teyibimCD changerli mi oluyor anlamadım.ona göre spariş vericem. Usb Sd Aux Aparatını...acil yardıııım

tarihinde Ahmet Kıyak tarafından düzenlendi
yazı karakteri

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaslar CD changerli teyipler ne demek ya :-( biri resmini koysunda görelim.benim focus 2006 model,teyibimCD changerli mi oluyor anlamadım.ona göre spariş vericemUsb Sd Aux Aparatını...acil yardıııım

Selam Mehmet bey bakın benim teyp bundan: http://media-in-moti...000-RDS-EON.jpg

üzerinde CD tuşu olanlar cd changerli oluyor sanırım

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaslar CD changerli teyipler ne demek ya :-( biri resmini koysunda görelim.benim focus 2006 model,teyibimCD changerli mi oluyor anlamadım.ona göre spariş vericemUsb Sd Aux Aparatını...acil yardıııım

teybinizin üzerinde aux tuşu var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet var kardeşim.

(üzerinde 6000 CD yazıyor sanırım serisi bu)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu ürün ford6000CD teybe uyarmı(2006 focusuma taktırmayı düşünüyorum da)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

resim ekleyemiyorum ya, yardım bekliyorum

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
bekliom > bekliyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaslar ürünün ilanı süresini doldurmuş, nasıl bir aparat yada alet fotosu yada markası varmi bir araştırsak?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar aracıma teyp almaya karar verdim o yüzden bu cihazı satmayı düşünüyorum ihtiyacı olan varsa iletişime geçelim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ford bizim araçlara koyduğu aux çıkışının yerine usb girişi koysa ne olurdu sanki

ford bizim araçlara koyduğu aux çıkışının yerine usb girişi koysa ne olurdu sanki

zarar ederdi niye yapsın....ford bu işte

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş