• Duyurular

  • Mehmet Ozyurek

   Forumumuz Büyüyor, Değişiyor, Gelişiyor ...   09-01-2017

   Değerli Üyelerimiz,
   Forumumuz 2000’yılında “Yahoo Grup” olarak kurulmuş, daha sonra “focusum.com” olarak forum platformuna giriş yapmış, hızla büyüyerek tüm “Ford” marka araçları kapsar hale geldiği için 2005 yılında “da fordclubtr.com” ismiyle bu günlere kadar başarı ile gelmiştir.

   Forumumuzun bugünlere gelmesinde en büyük etken tabiki siz değerli üyelerimizin varlığı, katkısı ve devamlılığıdır.  
   Bugün ise genişlemesi kaçınılmaz olmuş, ve artık gerek bilgi içeriği, gerek üye talepleri, gerek küreselleşmenin olduğu bir ortamda boyutumuz tek bir markaya olan bağlılığı aşmış bulunmaktadır. Bu sebeple, bu duyuru ile bugün itibariyle forumumuzu tüm markalara açtığımızı sizlerle paylaşmak istedim.

   Yeni hedefimiz, tüm otomobil markalarının eşit şart ve haklarla forumda yer almasıdır. Bu sebeple sizlerden ve yeni üyelerimizden en büyük beklentimiz bütün otomobil üreticisi markalara ve kullanıcılarına karşı saygı ile yaklaşmanız ve bireylerin tercihlerine saygı duymanızdır.

   Bu büyümeyle birlikte yönetim yapısında da değişikler yapılmıştır. Yönetici sayısı artırılmış, İçerik ve Bölüm Sorumlusu sistemine geçilmiş ve daha işlevsel daha hızlı kontrol imkanı sağlanmak hedeflenmiştir. Forum altyapısı yenilenerek bu değişimlere ve gelişmelere cevap verebilir duruma getirilmiştir.

   Hedefimiz yine en iyi olarak büyümeye devam etmektir. Bu konuda bizler elimizden geleni yapacağız ancak sizlerle başaracağız.

   Yeni yapının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
Selçuk Keleş

Forumda Yeni Açılan Bölümler

Bu konuda 4 ileti var

Merhaba

 

Gereken lüzum üzerine küçük bir yapısal değişiklik yaptık.

 

Teknik kategorisi altında yeni açtığımız Danışma bölümünde bir araç ilanı ya da bir araç model hakkında diğer üyelere danışmaya yönelik konular bulunacaktır.

Ör. : "Citroen C4 Exclusive Hakkındaki Düşünceleriniz"

 

Teknik kategorisi altında yeni açtığımız Karşılaştırmalar bölümünde marka model karşılaştırmasına yönelik konular bulunacaktır.

Ör. : "Auris Mi,clio Mu,focus 2,5 Mu?"

 

Teknik kategorisinde mevcut olan İncelemeler ve Testler bölümünde ise sıfır ya da uzun dönem kullanımları ile ilgili testler ve incelemelere yönelik konular bulunacaktır.

Ör. : "2013 Dacia Lodgy İncelemem"

 

Konu açarken bu kriterlere dikkat ederek ilgili bölümde konu açmanızı rica ederim.

22 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Elektrikli ve Hibrit Araçlar bölümü açılmıştır.

8 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Mevcut Navigasyon bölümü Navigasyon ve Araç İçi Kamera Sistemleri olarak değiştirilmiştir. Konu açarken bu kritere dikkat ederek ilgili bölümde konu açmanızı rica ederim.

11 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Detaylı İç ve Dış Bakım bölümü açılmıştır.

19 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş