• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Forumumuz Büyüyor, Değişiyor, Gelişiyor ...   09-01-2017

Değerli Üyelerimiz,
      Forumumuz 2000’yılında “Yahoo Grup” olarak kurulmuş, daha sonra “focusum.com” olarak forum platformuna giriş yapmış, hızla büyüyerek tüm “Ford” marka araçları kapsar hale geldiği için 2005 yılında “da fordclubtr.com” ismiyle bu günlere kadar başarı ile gelmiştir.

Forumumuzun bugünlere gelmesinde en büyük etken tabiki siz değerli üyelerimizin varlığı, katkısı ve devamlılığıdır.  
      Bugün ise genişlemesi kaçınılmaz olmuş, ve artık gerek bilgi içeriği, gerek üye talepleri, gerek küreselleşmenin olduğu bir ortamda boyutumuz tek bir markaya olan bağlılığı aşmış bulunmaktadır. Bu sebeple, bu duyuru ile bugün itibariyle forumumuzu tüm markalara açtığımızı sizlerle paylaşmak istedim.

Yeni hedefimiz, tüm otomobil markalarının eşit şart ve haklarla forumda yer almasıdır. Bu sebeple sizlerden ve yeni üyelerimizden en büyük beklentimiz bütün otomobil üreticisi markalara ve kullanıcılarına karşı saygı ile yaklaşmanız ve bireylerin tercihlerine saygı duymanızdır.

Bu büyümeyle birlikte yönetim yapısında da değişikler yapılmıştır. Yönetici sayısı artırılmış, İçerik ve Bölüm Sorumlusu sistemine geçilmiş ve daha işlevsel daha hızlı kontrol imkanı sağlanmak hedeflenmiştir. Forum altyapısı yenilenerek bu değişimlere ve gelişmelere cevap verebilir duruma getirilmiştir.

Hedefimiz yine en iyi olarak büyümeye devam etmektir. Bu konuda bizler elimizden geleni yapacağız ancak sizlerle başaracağız.

Yeni yapının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
Buğra Höngül

Buğranın İşleri

Bu konuda 1.433 ileti var

Sen deme bari o garajda :)

_19 didim. [emoji15]

Soğuuuk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

_19 didim. [emoji15]

Soğuuuk

Atomlar bile fayda etmez :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar kışın gelmesiyle soğuklar buzlar derken sabah çile çekiyoruz glaconun bu ürününü soğuklarda buzdan bezenler için tavsiye ederim

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar kışın gelmesiyle soğuklar buzlar derken sabah çile çekiyoruz glaconun bu ürününü soğuklarda buzdan bezenler için tavsiye ederim

forum son günlerde cam kazıma, cam ısıtma, cama fısfıs yapma kavgasında :) . bu mesajını oralarda da paylaşsana  :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben detalingle ilgili sorular için bölüm açtım, ayrıca soru soranlara hemen hemen anında cevap veriyorum sormak isteyenlere bu konudan ve ya detailing hakkında sorular başlığından yardımcı oluyorum

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

peki

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Adam çalışıyor...

12883186346fc520d72f39f6354ea424.jpg

6af6671cdb7d8f4c8ad1b84268f0f97b.jpg

d34137683f4ec400af1a002a06ee97bb.jpg

ead82cf9a5342aeb08566deb3e59ccf7.jpg

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 22.12.2016 at 20:01, Buğra Höngül yazdı:

Buğra videoyu iş yerinde izleyemiyorum ama amacını tahmin ediyorum. Bu spreyin plastik aksam ve boya üzerinde olumsuz etkileri var mı ? Ayrıca her seferinde kullanmak mı gerekiyor yoksa uygulama uzun süre dayanabiliyor mu ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş