• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Forumumuz Büyüyor, Değişiyor, Gelişiyor ...   09-01-2017

Değerli Üyelerimiz,
      Forumumuz 2000’yılında “Yahoo Grup” olarak kurulmuş, daha sonra “focusum.com” olarak forum platformuna giriş yapmış, hızla büyüyerek tüm “Ford” marka araçları kapsar hale geldiği için 2005 yılında “da fordclubtr.com” ismiyle bu günlere kadar başarı ile gelmiştir.

Forumumuzun bugünlere gelmesinde en büyük etken tabiki siz değerli üyelerimizin varlığı, katkısı ve devamlılığıdır.  
      Bugün ise genişlemesi kaçınılmaz olmuş, ve artık gerek bilgi içeriği, gerek üye talepleri, gerek küreselleşmenin olduğu bir ortamda boyutumuz tek bir markaya olan bağlılığı aşmış bulunmaktadır. Bu sebeple, bu duyuru ile bugün itibariyle forumumuzu tüm markalara açtığımızı sizlerle paylaşmak istedim.

Yeni hedefimiz, tüm otomobil markalarının eşit şart ve haklarla forumda yer almasıdır. Bu sebeple sizlerden ve yeni üyelerimizden en büyük beklentimiz bütün otomobil üreticisi markalara ve kullanıcılarına karşı saygı ile yaklaşmanız ve bireylerin tercihlerine saygı duymanızdır.

Bu büyümeyle birlikte yönetim yapısında da değişikler yapılmıştır. Yönetici sayısı artırılmış, İçerik ve Bölüm Sorumlusu sistemine geçilmiş ve daha işlevsel daha hızlı kontrol imkanı sağlanmak hedeflenmiştir. Forum altyapısı yenilenerek bu değişimlere ve gelişmelere cevap verebilir duruma getirilmiştir.

Hedefimiz yine en iyi olarak büyümeye devam etmektir. Bu konuda bizler elimizden geleni yapacağız ancak sizlerle başaracağız.

Yeni yapının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
Olgu Erhan

A119 Araç Kamerası Incelemesi ( Geldi ) 2016 Model 60 Fps ! Kapasitör

Bu konuda 130 ileti var

Çıkış tarihi belli oldu mu bu aletin :) Dikiz aynası olanı sattım da  :biggrin:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

A118c ye devam :)

4df8cf173e763d3b2bf430eb9f610c09.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tam da aradığım birşeydi aklımı kurcalıyordu açıkçası bilmediğimden.. görünen o ki hakikatten iyi ve kaliteli cihazlar lakin Türkiye içi satış yok anladığım kadarı ile illaki yurt dışından mı sipariş etmeliyiz..  Ayrıca 119 serisi hakikatten çok pahalı olmuş.. Kapasitör konusu geçiyor bazen bu ne işe yarar acaba.. Bir de araçta dahili gps var bunun için bu modelin gps'li olanını almak gerekir mi acaba?

Teşekkürler ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ACele etmeyelim fiyatı düşer yahu bu ne yuhhhh  :unsure2:

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ACele etmeyelim fiyatı düşer yahu bu ne yuhhhh :unsure2:

Ben de Olgu Bey nerelerde diyordum[emoji16]

O zaman beklemeye devam [emoji56]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de Olgu Bey nerelerde diyordum[emoji16]

O zaman beklemeye devam [emoji56]

Senin hala kameran yokmu abla forumu işgal ettin bi kamera almadin[emoji12]
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Senin hala kameran yokmu abla forumu işgal ettin bi kamera almadin[emoji12]

Tam Alperle aliyorduk, benim aku bitti, Alper drone aldi kaldi. Sonra bir baktik Olgu Bey yeni kamerayi tanitti, oh iyiki almamisiz dedik [emoji23][emoji23][emoji23]

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tam da aradığım birşeydi aklımı kurcalıyordu açıkçası bilmediğimden.. görünen o ki hakikatten iyi ve kaliteli cihazlar lakin Türkiye içi satış yok anladığım kadarı ile illaki yurt dışından mı sipariş etmeliyiz..  Ayrıca 119 serisi hakikatten çok pahalı olmuş.. Kapasitör konusu geçiyor bazen bu ne işe yarar acaba.. Bir de araçta dahili gps var bunun için bu modelin gps'li olanını almak gerekir mi acaba?

Teşekkürler ;)

Acaba bu ürünü mü tavsiye edersiniz yada BlackSys CF 100'mü? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uygun fiyatlı A118C alınır  :D

A118C'leriniz değerinde alınır, :D

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tam Alperle aliyorduk, benim aku bitti, Alper drone aldi kaldi. Sonra bir baktik Olgu Bey yeni kamerayi tanitti, oh iyiki almamisiz dedik [emoji23][emoji23][emoji23]

Doğru seçim Araban Aküsüz çalışmaz ama kamerasız çalışır  :D Yoksa Tam tersi miydi  :unsure2:  :D Recep ivediğin Repkiği geldi aklıma :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Acaba bu ürünü mü tavsiye edersiniz yada BlackSys CF 100'mü? 

BlackSys CF 100 çöp...  Çok yakından takip ettiğim bir ürün emin olabilirsiniz. Kamera 1980 yıllarından kalma pixel pixel ve fiyatının yüksekliğine göre çok düşük Mpbs değerleri ile kayıt yapıyor  :angry: 

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

BlackSys CF 100 çöp...  Çok yakından takip ettiğim bir ürün emin olabilirsiniz. Kamera 1980 yıllarından kalma pixel pixel ve fiyatının yüksekliğine göre çok düşük Mpbs değerleri ile kayıt yapıyor  :angry:

Bu durumda anlaşılan o ki alınabilecek değerinde ve kaliteli araç içi kamera viofo oluyor.. şu sıra baktığım kadarı ile 63 usd civarında satılıyordu biraz beklemekte fayda var gibi.. teşekkür ederim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu durumda anlaşılan o ki alınabilecek değerinde ve kaliteli araç içi kamera viofo oluyor.. şu sıra baktığım kadarı ile 63 usd civarında satılıyordu biraz beklemekte fayda var gibi.. teşekkür ederim :)

http://i.hizliresim.com/nMRArg.jpgindirim kodu ile 50 $ a iniyor A118c

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha yeni on cama taktiydik:)

Saygilarimla.

Sökersen, talibim[emoji14]
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sökersen, talibim[emoji14]

Söktüm. Hatta bugun Ali'nin eline gecti. A118c konusunda gorebilirsin:)

Saygilarimla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

http://i.hizliresim.com/nMRArg.jpgindirim kodu ile 50 $ a iniyor A118c

Sırf şu kameradan alabilmek için hayatımda ilk defa paypal hesabı oluşturdum gearbest'e de üye oldum ama girince fiyat karşısında şok oldum.. 100 usd fiyatı var şu anda ürünün.. 

Ayrıca kodun süresi dolmuş.. Herşey yolunda seyretse şaşardım zaten.. :)

tarihinde Tolga İpekişleyen tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Regular Price:$123.13 Discount : 58% OFF
şuan $51.99  A118c tabi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Regular Price:$123.13 Discount : 58% OFF

şuan $51.99  A118c tabi

69.40 olmuş 6,7 dakikada mı yükseldi nasıl iş bu.. şansa bak..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

a2447df33eee2b5e15de3372c1d43c80.jpg

Aynı ürüne bakmıyoruz sanırım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilmem ki sizdeki foto ile bu aynı değil mi acaba? 

gear.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

GEldi Arkadaşlar  :bravo:

X4mBPo.jpgQMmRVA.jpg

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

GEldi Arkadaşlar  :bravo:

X4mBPo.jpgQMmRVA.jpg

İncelemenizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İncelemenizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bende mesai bitsin hemen kurcalamaya başlayacağım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnceleyeceğiz yakında ama bulduğum videoları Paylaşıyım. Özellikle 2K çekimde gece Performansı inanılmaz :

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş