• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Forumumuz Büyüyor, Değişiyor, Gelişiyor ...   09-01-2017

Değerli Üyelerimiz,
      Forumumuz 2000’yılında “Yahoo Grup” olarak kurulmuş, daha sonra “focusum.com” olarak forum platformuna giriş yapmış, hızla büyüyerek tüm “Ford” marka araçları kapsar hale geldiği için 2005 yılında “da fordclubtr.com” ismiyle bu günlere kadar başarı ile gelmiştir.

Forumumuzun bugünlere gelmesinde en büyük etken tabiki siz değerli üyelerimizin varlığı, katkısı ve devamlılığıdır.  
      Bugün ise genişlemesi kaçınılmaz olmuş, ve artık gerek bilgi içeriği, gerek üye talepleri, gerek küreselleşmenin olduğu bir ortamda boyutumuz tek bir markaya olan bağlılığı aşmış bulunmaktadır. Bu sebeple, bu duyuru ile bugün itibariyle forumumuzu tüm markalara açtığımızı sizlerle paylaşmak istedim.

Yeni hedefimiz, tüm otomobil markalarının eşit şart ve haklarla forumda yer almasıdır. Bu sebeple sizlerden ve yeni üyelerimizden en büyük beklentimiz bütün otomobil üreticisi markalara ve kullanıcılarına karşı saygı ile yaklaşmanız ve bireylerin tercihlerine saygı duymanızdır.

Bu büyümeyle birlikte yönetim yapısında da değişikler yapılmıştır. Yönetici sayısı artırılmış, İçerik ve Bölüm Sorumlusu sistemine geçilmiş ve daha işlevsel daha hızlı kontrol imkanı sağlanmak hedeflenmiştir. Forum altyapısı yenilenerek bu değişimlere ve gelişmelere cevap verebilir duruma getirilmiştir.

Hedefimiz yine en iyi olarak büyümeye devam etmektir. Bu konuda bizler elimizden geleni yapacağız ancak sizlerle başaracağız.

Yeni yapının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
Cem Işık

Seneler Sonra Bisiklete Dönüş :)

Bu konuda 128 ileti var

[emoji125] [emoji100] [emoji15]

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tek teker 100 metre giderim, herkes binemez usulüne göre.. :D. Bisiklet kilo verdirmez bacak kası yapar diye biliyorum ama hadi hayırlısı..

5 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tek teker 100 metre giderim, herkes binemez usulüne göre.. :D. Bisiklet kilo verdirmez bacak kası yapar diye biliyorum ama hadi hayırlısı..

Dur be abi, kesme hızımı .. Ben çift teker zor gidiyorum, tek teker ohoo zor iş..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daalın

c7577b54dbaebd76035ef35ada190b68.jpg

7 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herşey olur ama tayt olmaz işte, ne o öyle osmanlı sucuğu bisiklet tepesinde pedal çevirmeye çalışıyor. Çoluk çocuk var sokakta yazıktır,şoku atlatmaları zor olur. 

:biggrin:  eşim, "ben melikenin eşi tayt giyiyor dedirtmem" demişti ama sonradan razı geldi :D 

bu arada bisiklet kilo verdirir, yeter ki usülünce kullanılsın  :good1:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Terlenir ise kilo vermek imkansız hâl alır. Sadece su kaybı olur vücutta

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daalın

c7577b54dbaebd76035ef35ada190b68.jpg

Ooo hem aksiyon kamera hem far,combo yaptı king.

Tükkanın kapısını açık bıraksana abi bişey denicem

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

önemli olan terleyip terlememek değil, nabızı yükseltmemek, ayrıca terlemeden de olmaz ;)  :good1:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Terleme olursa metabolizma koruma moduna girip yağları stok yapmak ister. Tartıya çıkıp aa kilo verdim diyenlerde hep su eksikliği çıkıyor. Ben demiyorum bilim diyor :) nabız evet, yükselmemesi lazım

Ooo hem aksiyon kamera hem far,combo yaptı king.

Tükkanın kapısını açık bıraksana abi bişey denicem

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Terleme olursa metabolizma koruma moduna girip yağları stok yapmak ister. Tartıya çıkıp aa kilo verdim diyenlerde hep su eksikliği çıkıyor. Ben demiyorum bilim diyor :) nabız evet, yükselmemesi lazım

Kapışak mı

Elektrik motorlu bisikletle mi? Mümkünü yok:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Var bu işte bir tuhaflık , pek çok arkadaşım 40 ı nı geçen bisiklete merak sarmiş vaziyette.

Hatta geçenler de ben de kendimi 2. El bisiklet ararken buldum.Uğur'a da göstermiştim bir kaç tane ama bir düşündüm Benim kız kendine arkadaş arıyor ve beni kandırmak üzere .

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

e933c00225444b5c59a99966e0137415.jpg

N'oluyo [emoji15]

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bişey deniyoruz abi :)

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

https://goo.gl/images/mSuq0x

Şu yukarıda ki Bisan mustang den var çatıda ama rahmetli babam lastik patlayinca diğer bisikletin jantiyla değiştirmiş sonra eski diye bunun jantini satmış falan iyice karışmış , şimdi bir takım jant bir takım lastik alsam bi ince ayar yaptırsam binilir mi ki? [emoji605]

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

e933c00225444b5c59a99966e0137415.jpg

N'oluyo [emoji15]

Bi anlasak

a9ecef3d7302aff3d3f5e856458a78f5.jpg

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bana da bu virüsten lazım,bisikletim ardiyede bekliyor yıllardır.

Hayırlı olsun Cem.

Lastiklerle beraber gönder [emoji7][emoji7][emoji7]
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Lastiklerle beraber gönder [emoji7][emoji7][emoji7]

Seni taşımaz [emoji533]

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nereden estiyse bir bisiklet sevdası hasıl oldu birden, derken 2. el bisikletlere bakarken buldum kendimi.

Bir ilan sahibiyle anlaştım, fotosunu eklerim teslim alınca .

Salcano marka, NG 750 model. 26 inch jantlı, mekanik disk frenli bir alet. Sahibinden sitesinde foto olmayan ilanlar hep ilgimi çekmiştir, gizli cevher oluyor bunlar. Bu da ucuza geldi bana.

Bakalım ne maceralar bekliyor beni, kafayı gözü yarmazsak iyidir, ne de olsa 15 senedir binmedim..

LQdPPo.jpg

rEYLLm.jpg

Senin jeep in arka bagaja asma aparatiyla ne yakışır valla abi .. araçla gidip bisiklete binersin temiz havada ormanda misss

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Seni taşımaz [emoji533]

Sen kantara baktınmı sen üstündeyken.

Ben artık baskülde tartılıyorum şükür.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzelmiş kardeşim... Güle güle kullan kazasız belasız... 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Az önce gittim aldım geldim,arkaya güzel bi asma aparatıyla dağ tepe gezeceğim artık. Ufak bi temizlik yapıp frenlere vs bakım sonrası güzel fotolar gelecek inşallah:)

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güle güle kullan abi güzel hobi :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun bısıkletınız kazasız belasız pedallamalar dılegıyle.Bısıkletın yası olmaz keyıfle bının bosverın herkezı.Tayta karsıyım ben bıle gıymıyom rahat bol bır kaprı ustune tısort tamam.

tarihinde Efe Özer tarafından düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Az önce gittim aldım geldim,arkaya güzel bi asma aparatıyla dağ tepe gezeceğim artık. Ufak bi temizlik yapıp frenlere vs bakım sonrası güzel fotolar gelecek inşallah:)

Sen şimdi bu söylediklerine inanıyormusun??

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sen şimdi bu söylediklerine inanıyormusun??

İnanıyorum başkan, dağ bayır Allah ne verdiyse.. Kırıyorum zincirleri ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş