• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Forumumuz Büyüyor, Değişiyor, Gelişiyor ...   09-01-2017

Değerli Üyelerimiz,
      Forumumuz 2000’yılında “Yahoo Grup” olarak kurulmuş, daha sonra “focusum.com” olarak forum platformuna giriş yapmış, hızla büyüyerek tüm “Ford” marka araçları kapsar hale geldiği için 2005 yılında “da fordclubtr.com” ismiyle bu günlere kadar başarı ile gelmiştir.

Forumumuzun bugünlere gelmesinde en büyük etken tabiki siz değerli üyelerimizin varlığı, katkısı ve devamlılığıdır.  
      Bugün ise genişlemesi kaçınılmaz olmuş, ve artık gerek bilgi içeriği, gerek üye talepleri, gerek küreselleşmenin olduğu bir ortamda boyutumuz tek bir markaya olan bağlılığı aşmış bulunmaktadır. Bu sebeple, bu duyuru ile bugün itibariyle forumumuzu tüm markalara açtığımızı sizlerle paylaşmak istedim.

Yeni hedefimiz, tüm otomobil markalarının eşit şart ve haklarla forumda yer almasıdır. Bu sebeple sizlerden ve yeni üyelerimizden en büyük beklentimiz bütün otomobil üreticisi markalara ve kullanıcılarına karşı saygı ile yaklaşmanız ve bireylerin tercihlerine saygı duymanızdır.

Bu büyümeyle birlikte yönetim yapısında da değişikler yapılmıştır. Yönetici sayısı artırılmış, İçerik ve Bölüm Sorumlusu sistemine geçilmiş ve daha işlevsel daha hızlı kontrol imkanı sağlanmak hedeflenmiştir. Forum altyapısı yenilenerek bu değişimlere ve gelişmelere cevap verebilir duruma getirilmiştir.

Hedefimiz yine en iyi olarak büyümeye devam etmektir. Bu konuda bizler elimizden geleni yapacağız ancak sizlerle başaracağız.

Yeni yapının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
Mehmet Yeter

Hayrına Kil Ve Cila

Bu konuda 25 ileti var

Merhaba değerli forum üyeleri,

Dün yıkamacıda arabayı yıkatırken yıkamacı beyefendi arabanın boyasının pütürlü olduğunu ve kil uygulanması gerektiğini söyledi. Kil ve cilanın toplam maliyeti 150 lira dedi. Benim de aklıma forumumum geldi. Arada bir toplanıp kil uygulaması yapan üyelerin olduğunu bildiğim için böyle bir başlık attım. Hayrına dediysek öyle bedava da değil tabi el emeği ve maddi destek konusunda elimden geleni yaparım. Ben tuzlada ikamet ediyorum. Hafta sonları genelde müsait oluyorum. Eğer vakti olan olursa kendi aracına uygulamayı düşünen olursa haber edebilirse sevinirim. Ayrıca dışarıda yapılan işleri ve forum üyelerinin arabaları konusundaki hassaslığı bildiğim için bu konuyu açtım. Sürçü lisan ettikse şimdiden af ola.

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben işyerimdeki arkadaşları örgütledim ayda bir bizim kapının önünde toplanıp en azından yıkamamızı yapıyoruz. Wax da atıyorduk ama wax çalındı :)

Bulursunuz birilerini. Bir elin nesi var, iki elin sesi var sonuçta. Birleşince kolay oluyor.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dostlar Gaziantep ekibinin buluşmasını gördüm seramik parlatma vs. onlar bi yana fena götürmüşler fıstıklı pideler filan gecenin bu saatinde canım çekdi  :D  İstanbul ekibi olarakdan havalar bozmadan bişeyler yapalım birileri ön ayak olsun ortak noktalarda görüşelim  :biggrin:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla iyi olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

http://www.fordclubtr.com/forum/topic/197878-23-ekim-y%C4%B1ka-parlat-koru-foto%C4%9Fraflar/page-3

fotolar uçmuş tabii...

talep varsa yapalım organizasyon... 

yıka parlat koru diye yapmıştık.. ürün isteyen kendi getirmişti. yardımlaşma paylaşma mevcut. önceden büyük bidon ürünü alıp ufak fısfıslara paylaşmıştık. 3-5 kişi 1 arabaya girişince rahat oluyor.

sucuk mangal için de altyapı hazır... profesyonel kaporta boya ustası da yardımcı olacak.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben gelirim yıkama bile yapmam mangala karışmam biri ekmek arası köfte ya getirirse yerim. Eee ne zaman yapıyoruz şimdi

7 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben gelirim yıkama bile yapmam mangala karışmam biri ekmek arası köfte ya getirirse yerim. Eee ne zaman yapıyoruz şimdi

Öyle bende gelirim. [emoji23]
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hafta sonu olursa seve seve gelirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

böyle bir etkinlik güzel olur aslında ama bunu örgütleyecek kişilerin başında karşıda ise Hakan bu yakada ise Köksal olmalıdır.. :D  :biggrin:

gerçi benim araç hasardan dolayı yeni çıktı servisten bir kaç yerini beğenmedim tekrar bırakıcam önümüzdeki hafta sonuna doğru. eksikleri giderdikten sonra onlarda hediye (ceza) olarak komple pasta cila yapacaklar mış. müşteri memnuniyeti adına. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Havanın iyi olduğu güzel bir haftasonu yapılabilir çağlar abi mangal filan demiş  :D  o zaman efsane olur zaten arabaları bırakır mangala devam ederiz  :biggrin:  :biggrin:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sağ koltuğu geri yatırıp torpido ineceleme işi sende..

Pazar günü yapmıştık önceleri. hava durumuna göre tarih belirlensin yapalım.

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mangal denmiş. Konu ne

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mangal denmiş. Konu ne

sucuğu kurutmadan ekmek arasına uygulama etkinliği konumuz

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yola çıkıyorum?

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tatlı kavanozunu unutma ama

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eyvah burnuma iyi kokular gelmeye başladı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tatlı kavanozunu unutma ama

Kango nasıl 200'le gidiyor anladın?
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ne oldu bu konu güme mi gitti 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gün ve katılımcı bekleniyor. Mekanı kömürü ben hazırlarım

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Pazar olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

saolsun servis  benim araç şimdi komple pasta cila yapılacak ama genede sucuk yemeye gelirim :biggrin:  :biggrin:

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Pazar olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dd734084a2eb3e6b1a315b4c851a0146.jpg

İlk gerekli ekipman kuruldu... Bunda güzel saç tava da yapıoz

99cfa670c197f652f55883b7fcaa0877.jpg

6 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlk gerekli ekipman kuruldu... Bunda güzel saç tava da yapıoz

Çağlar abi bu hafta şehir dışında olucam ama bir sonra ki hafta bir etkinlik yapalım müsait olursanız

...

tarihinde Kerem Minaz tarafından düzenlendi
Tapatalk imzanızı kapatınız!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kestane de güzel olur [emoji6]

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş