• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Forumumuz Büyüyor, Değişiyor, Gelişiyor ...   09-01-2017

Değerli Üyelerimiz,
      Forumumuz 2000’yılında “Yahoo Grup” olarak kurulmuş, daha sonra “focusum.com” olarak forum platformuna giriş yapmış, hızla büyüyerek tüm “Ford” marka araçları kapsar hale geldiği için 2005 yılında “da fordclubtr.com” ismiyle bu günlere kadar başarı ile gelmiştir.

Forumumuzun bugünlere gelmesinde en büyük etken tabiki siz değerli üyelerimizin varlığı, katkısı ve devamlılığıdır.  
      Bugün ise genişlemesi kaçınılmaz olmuş, ve artık gerek bilgi içeriği, gerek üye talepleri, gerek küreselleşmenin olduğu bir ortamda boyutumuz tek bir markaya olan bağlılığı aşmış bulunmaktadır. Bu sebeple, bu duyuru ile bugün itibariyle forumumuzu tüm markalara açtığımızı sizlerle paylaşmak istedim.

Yeni hedefimiz, tüm otomobil markalarının eşit şart ve haklarla forumda yer almasıdır. Bu sebeple sizlerden ve yeni üyelerimizden en büyük beklentimiz bütün otomobil üreticisi markalara ve kullanıcılarına karşı saygı ile yaklaşmanız ve bireylerin tercihlerine saygı duymanızdır.

Bu büyümeyle birlikte yönetim yapısında da değişikler yapılmıştır. Yönetici sayısı artırılmış, İçerik ve Bölüm Sorumlusu sistemine geçilmiş ve daha işlevsel daha hızlı kontrol imkanı sağlanmak hedeflenmiştir. Forum altyapısı yenilenerek bu değişimlere ve gelişmelere cevap verebilir duruma getirilmiştir.

Hedefimiz yine en iyi olarak büyümeye devam etmektir. Bu konuda bizler elimizden geleni yapacağız ancak sizlerle başaracağız.

Yeni yapının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
Emin ONUK

2004 Focus Teyp Değişimi

Bu konuda 16 ileti var

Arkadaşlar bende ford ailesine yeni katıldım 2004 hb focus aldım üstünde orjinal teyp var benden önceki sahibi değiştirmemiş ama ben değiştirip usb girişi olan teyp almak istiyorum ama ne kadar araştırdıysam da direksiyona uyumlu bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı ? Gün geçtikce moralim bozulmaya başladı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Double dinler sokete işlem yapılarak uydurulabiliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hem konsola oturacak hem de direksiyona uyumlu birşey arıyorum. fakat konsola hiç birisi tam oturmuyormuş. Marka model olarak bilen birisi varsa hemen alacağım artık :)  Roadstar Rd-9110n bunu kullanan var mı ? en çok bu karşıma çıktı

tarihinde Emin ONUK tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hem konsola oturacak hem de direksiyona uyumlu birşey arıyorum. fakat konsola hiç birisi tam oturmuyormuş. Marka model olarak bilen birisi varsa hemen alacağım artık :) Roadstar Rd-9110n bunu kullanan var mı ? en çok bu karşıma çıktı

Forumdan Onur Yeşil kardeşimiz nefis uydurmuş isterseniz bir danışın.

857452d40304b7f989630eaff2d72168.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cogu zaman direksiyon kumandasina uymuyorlar 2005 collection teyp degisiminde ayri kablo cekmemiz gerekir demislerdi ayrica gogus ovall oldugundan uyum biraz sorun oluyor umarim sorununuzu en kisa surede halledersiniz bu arada hosgeldiniz hayirli olsun araciniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim. Ovalligine tam oturmasına gerek yok kenarları falan dolsun yetecek

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Double çerçeve alıp içerisine tek din teyp düşünmüyor musunuz? Bana kalırsa o daha mantıklı. Ayrıca direksiyon kumandası için modül alarak teybinize bağlayabilirsiniz. Misal ben önceki aracıma Sony teyp taktım ve Sony uyumlu kumanda modülü aldım, orijinal soketleri modüle, modülden gelen kumanda jakını da teybe takarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tek şekilde düşünmüyorum gözüme hoş gelmiyor onlar emanet gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bana en uyumlusu şu markanın şu modelidir diyebilecek kimse var mı? ona göre alacağım artık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Double çerçeve alıp içerisine tek din teyp düşünmüyor musunuz? Bana kalırsa o daha mantıklı. Ayrıca direksiyon kumandası için modül alarak teybinize bağlayabilirsiniz. Misal ben önceki aracıma Sony teyp taktım ve Sony uyumlu kumanda modülü aldım, orijinal soketleri modüle, modülden gelen kumanda jakını da teybe takarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz..

Sony teyp için kumanda modülünü nereden temin ettiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ebay üzerinden almıştım zamaninda, aliexpress ve ebay gibi yabancı sitelerde bolca mevcut

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu araç için kaç inç almam lazım 6,2" mi yoksa biraz büyüğümü?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ekran büyüklüğü 6 ile 7 arası olabilir. Kasa büyüklüğü sabittir 2Din.. Double dın denen.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kasa üstünde hiç oynama yapmak istemiyorum. orjinal teyp geri takılabilsin olsun. o yüzden soruyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş