• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Forumumuz Büyüyor, Değişiyor, Gelişiyor ...   09-01-2017

Değerli Üyelerimiz,
      Forumumuz 2000’yılında “Yahoo Grup” olarak kurulmuş, daha sonra “focusum.com” olarak forum platformuna giriş yapmış, hızla büyüyerek tüm “Ford” marka araçları kapsar hale geldiği için 2005 yılında “da fordclubtr.com” ismiyle bu günlere kadar başarı ile gelmiştir.

Forumumuzun bugünlere gelmesinde en büyük etken tabiki siz değerli üyelerimizin varlığı, katkısı ve devamlılığıdır.  
      Bugün ise genişlemesi kaçınılmaz olmuş, ve artık gerek bilgi içeriği, gerek üye talepleri, gerek küreselleşmenin olduğu bir ortamda boyutumuz tek bir markaya olan bağlılığı aşmış bulunmaktadır. Bu sebeple, bu duyuru ile bugün itibariyle forumumuzu tüm markalara açtığımızı sizlerle paylaşmak istedim.

Yeni hedefimiz, tüm otomobil markalarının eşit şart ve haklarla forumda yer almasıdır. Bu sebeple sizlerden ve yeni üyelerimizden en büyük beklentimiz bütün otomobil üreticisi markalara ve kullanıcılarına karşı saygı ile yaklaşmanız ve bireylerin tercihlerine saygı duymanızdır.

Bu büyümeyle birlikte yönetim yapısında da değişikler yapılmıştır. Yönetici sayısı artırılmış, İçerik ve Bölüm Sorumlusu sistemine geçilmiş ve daha işlevsel daha hızlı kontrol imkanı sağlanmak hedeflenmiştir. Forum altyapısı yenilenerek bu değişimlere ve gelişmelere cevap verebilir duruma getirilmiştir.

Hedefimiz yine en iyi olarak büyümeye devam etmektir. Bu konuda bizler elimizden geleni yapacağız ancak sizlerle başaracağız.

Yeni yapının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
Gökhan Erken

Müzik Sistemi Bilgileri Gerekli Ekipman

Bu konuda 59 ileti var

Ispartadayım Gökhan.

o halde istanbul a yolun düşüyorsa buraya geldiğin zaman yaptırabiliriz fakat kargoya girersek şayet gidip gelmesi biraz maliyeti arttırır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o halde istanbul a yolun düşüyorsa buraya geldiğin zaman yaptırabiliriz fakat kargoya girersek şayet gidip gelmesi biraz maliyeti arttırır.

İstanbul işi zor, sen bana yine müsait olunca bi kaç model önerirsen sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İstanbul işi zor, sen bana yine müsait olunca bi kaç model önerirsen sevinirim.

Kaç cm kabinin vardı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kaç cm kabinin vardı ?

Woofer 30 cm kabin kaç cm bilmiyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Woofer 30 cm kabin kaç cm bilmiyorum

Jbl subları güzel onlara bakabilirsin.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Her türlü spl yada sq müzik sistemi yaptırmak isteyen arkadaşlarımıza fikir paylaşımları ve gerekli ekipman bilgileri verebilirim.

Abi bu fiesta 2005 icin bagaja hoparlör kablosu cekmek istiyorum nasıl çekeceğim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi bu fiesta 2005 icin bagaja hoparlör kablosu cekmek istiyorum nasıl çekeceğim

Bi teypciye gitmeni öneririm kablo ile bitmiyor sigorta falan koyman lazım sonra arabayı yakma :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

işi bilmiyorsanız gökhanın dediği gibi bi tesisatciya gidin  :D derim kablo yeri torpido arkasındaydı yanlış hatırlamıyorsam

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş