• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Forumumuz Büyüyor, Değişiyor, Gelişiyor ...   09-01-2017

Değerli Üyelerimiz,
      Forumumuz 2000’yılında “Yahoo Grup” olarak kurulmuş, daha sonra “focusum.com” olarak forum platformuna giriş yapmış, hızla büyüyerek tüm “Ford” marka araçları kapsar hale geldiği için 2005 yılında “da fordclubtr.com” ismiyle bu günlere kadar başarı ile gelmiştir.

Forumumuzun bugünlere gelmesinde en büyük etken tabiki siz değerli üyelerimizin varlığı, katkısı ve devamlılığıdır.  
      Bugün ise genişlemesi kaçınılmaz olmuş, ve artık gerek bilgi içeriği, gerek üye talepleri, gerek küreselleşmenin olduğu bir ortamda boyutumuz tek bir markaya olan bağlılığı aşmış bulunmaktadır. Bu sebeple, bu duyuru ile bugün itibariyle forumumuzu tüm markalara açtığımızı sizlerle paylaşmak istedim.

Yeni hedefimiz, tüm otomobil markalarının eşit şart ve haklarla forumda yer almasıdır. Bu sebeple sizlerden ve yeni üyelerimizden en büyük beklentimiz bütün otomobil üreticisi markalara ve kullanıcılarına karşı saygı ile yaklaşmanız ve bireylerin tercihlerine saygı duymanızdır.

Bu büyümeyle birlikte yönetim yapısında da değişikler yapılmıştır. Yönetici sayısı artırılmış, İçerik ve Bölüm Sorumlusu sistemine geçilmiş ve daha işlevsel daha hızlı kontrol imkanı sağlanmak hedeflenmiştir. Forum altyapısı yenilenerek bu değişimlere ve gelişmelere cevap verebilir duruma getirilmiştir.

Hedefimiz yine en iyi olarak büyümeye devam etmektir. Bu konuda bizler elimizden geleni yapacağız ancak sizlerle başaracağız.

Yeni yapının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
Turkay Enez

Hangi Suv (Kuga,tucson,sportage,kadjar,vitara,mokka,yeti,3008)

Bu konuda 188 ileti var

sportage ile 1 hafta takıldım. hiç albenisi yok. tavsiye etmem. sırasıyla KUGA - TUSCON - 3008  olabilir bence

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda cx 3

ve yeni pegeot 3008  test etmenizi tavsiye ederim 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yeni sportage ile ilgili olumsuz şeyler duydum. motor yağı ısınınca araç alarm verip sağa çek diyormuş. soğumasını bekliyorsun diyorlar, yeni 3008 süper olmuş,bir bakın derim. ssangyong da fena değil.

tarihinde Serkan Erden tarafından düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yeni toyota c-hr da listede olsun. ben denedim çok etkileyici geldi :)

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence de. Arka biraz basık ama yollarda çok görülmeye başlandı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

X-Trail

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence de. Arka biraz basık ama yollarda çok görülmeye başlandı.

coupe araç normal :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1.2 benzinli fiyatı çok abartılı da gelmedi bana..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

TuScon Çok güzel 1.6 Turbosu bide Yeni toyota C-Hr Hafta sonu bizim siteye bi araç gelmiş misafir aracıydı sanırım biraz süzdüm Keşke benim olsa dedim  :fiuw:

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yakıt farketmiyorsa tucson un görüntüsü ateş ediyor  :D

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

QvRN73.jpgX9BNXR.jpg

tarihinde Serdar GÜNGÖR tarafından düzenlendi
2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kimse Ateca dememiş?..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1.2 benzinli fiyatı çok abartılı da gelmedi bana..

100 bin lira civarına hybrid modelide var şehir içi kullanım için ideal 4 litre benzinle geziyorsun :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ablamda 2015 tucson 1,6 gdi var cam tavanlı model otomatik, şanzıman çok iyi vites geçişleri v.s harika. donanım olarak elite var baya bir dolu araç navigasyon koltuk ısıtma v.s. ablamın mersin tarfiğinde kullanımı ki trafik sıkıntısı büyük orada 9,5 lt civarında yakıyor. estetik olarak çok güzel bir araç. ben de çok defa kullandım, benim 1,4 jazzdan sonra ağır geldi sadece bana. onun dışında tavsiye ederim.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu aracı satmamış mıydınız? Ya da satıldı mı?

Hayır satmaktan vazgeçmiştim. Ama yeniden bazı durumlar hasıl oldu, tekrardan satışa koydum. Şu anda satılıkta;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-skoda-memurdan-satilik-tertemiz-1.6-tdi-yeti-364853514/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

tarihinde Cihat Küçükay tarafından düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben hala mazda ve pegeot yeni 3008 derim fena ikiside ve fiyatları iyi özellikle 3008 yılbaşına kadar lansman fiyatıyla veriliyor .

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynı soruyu ben de soruyorum kendime. KAfam daha çok sportage ve tucson'da kalıyor. Özellikle spo daha atletik ve donanımlı her ne kadar bir miktar daha pahalı olsa da...

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeti suv mu geçiyor?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

SUV değil SÜV diyelim :)

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eğer suv alınacaksa tek adres sanurım QQ. Fiyat performans ikinci el olsun açık ara lider şu anda. 1.6 dizel olması da ayrı bi artı. Sportage ix35 1.6 benzinli ve gitmiyor.

3008 reklamı çok etkileyici motor fiyat ne acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

QQ  bakımları 10 binde bir ve 1000 lira

KAdjar bakımları 15 binde bir ve 600 lira

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

QQ  bakımları 10 binde bir ve 1000 lira

KAdjar bakımları 15 binde bir ve 600 lira

qq sahipleri sanallarda bakımdaki şemsiye hediyesi fotoğraflarını neden paylaşıyor diyordum

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş