• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Forumumuz Büyüyor, Değişiyor, Gelişiyor ...   09-01-2017

Değerli Üyelerimiz,
      Forumumuz 2000’yılında “Yahoo Grup” olarak kurulmuş, daha sonra “focusum.com” olarak forum platformuna giriş yapmış, hızla büyüyerek tüm “Ford” marka araçları kapsar hale geldiği için 2005 yılında “da fordclubtr.com” ismiyle bu günlere kadar başarı ile gelmiştir.

Forumumuzun bugünlere gelmesinde en büyük etken tabiki siz değerli üyelerimizin varlığı, katkısı ve devamlılığıdır.  
      Bugün ise genişlemesi kaçınılmaz olmuş, ve artık gerek bilgi içeriği, gerek üye talepleri, gerek küreselleşmenin olduğu bir ortamda boyutumuz tek bir markaya olan bağlılığı aşmış bulunmaktadır. Bu sebeple, bu duyuru ile bugün itibariyle forumumuzu tüm markalara açtığımızı sizlerle paylaşmak istedim.

Yeni hedefimiz, tüm otomobil markalarının eşit şart ve haklarla forumda yer almasıdır. Bu sebeple sizlerden ve yeni üyelerimizden en büyük beklentimiz bütün otomobil üreticisi markalara ve kullanıcılarına karşı saygı ile yaklaşmanız ve bireylerin tercihlerine saygı duymanızdır.

Bu büyümeyle birlikte yönetim yapısında da değişikler yapılmıştır. Yönetici sayısı artırılmış, İçerik ve Bölüm Sorumlusu sistemine geçilmiş ve daha işlevsel daha hızlı kontrol imkanı sağlanmak hedeflenmiştir. Forum altyapısı yenilenerek bu değişimlere ve gelişmelere cevap verebilir duruma getirilmiştir.

Hedefimiz yine en iyi olarak büyümeye devam etmektir. Bu konuda bizler elimizden geleni yapacağız ancak sizlerle başaracağız.

Yeni yapının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
Cenk Çetinkaya

Superb Vs Mondeo

Bu konuda 131 ileti var

Ne fiestaymış arkadaş. 2 yıl şirkette (2007 galiba)kullandım dikkatimi çekmemişti. Tekrar bakayım desem kazada pert oldu. Birdaha gelirse daha dikkatli bakayım. Şu intercoolersiz arka frenleri kampanalı alet değil miydi ya fiesta?  :D :d 

kampana diskten çok daha güçlüdür yalnız kardiiiş  :D  hem fiesta diyen kim, övdümmü ben, Fiesta lafı arkadaşın esprisi üzerine çıktı, haa Ford derken bir daha düşün, ne fiat nede reno ile kıyaslanmaz bile, onlar önce araba yapmayı öğrensin  :p

İşte o bi marka var ya E serisinde kullanan, onda :D

boşa demiyoruz mersoda bozdu e bile tırt çıktı  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Zaman ayırıp cevap yazan herkese çok teşekkürler.Araçta prensipte anlaştık.Superb 1.6 TDI Elegance DSG şanzımanlı bir araba.İnşallah şu çok meşhur DSG şanzıman sorunlarını yaşamayız.Tekrar Teşekkürler.

tarihinde Cenk Çetinkaya tarafından düzenlendi
3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ek olarak,Mondeo gerçekten içimde kaldı.Yani 1.6 dizel otomatik olmaması yüzünden bir müşterisini kaybetti ki bu versiyon olsa 0 bile alınabilirdi Mondeo sevgilimizden ötürü.Neden Türkiye pazarında yok acaba?Onlarca forumda binlerce yazı okudum belki,passat hastalarının bile aklı mondeoya gidiyor yazılarda ama yakıt tüketimi ve küçük motorda dizel otomatik şanzıman olmaması soğutuyor herkesi anında.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

süper b çok Güzel Bir Araç.Fakat İçinizde Mondeo Alsaydım sızısı kalır Bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bundan önceki aracım daha doğrusu 3 önceki aracım 2015 superb prestij paketti 1.6 dizel araç yakıt olarak çok iyi passat göre daha konforlu ikisinide kullandım yol tutuşta bir sıkıntı Yok güzel arac

On 02.12.2016 at 00:21, Çağlar Bayur yazdı:

Naparsa yapsın şkoda sonuçta. Jetta derim

Hocam ne yaptınız ya bir kere Jetta superb aynı segment degil superb passat aynı segment Jetta araç degil 

Hocam ne yaptınız ya bir kere Jetta superb aynı segment degil superb passat aynı segment Jetta araç degil 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Komik gerçekten jetta aracmı superb göre

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş