• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Forumumuz Büyüyor, Değişiyor, Gelişiyor ...   09-01-2017

Değerli Üyelerimiz,
      Forumumuz 2000’yılında “Yahoo Grup” olarak kurulmuş, daha sonra “focusum.com” olarak forum platformuna giriş yapmış, hızla büyüyerek tüm “Ford” marka araçları kapsar hale geldiği için 2005 yılında “da fordclubtr.com” ismiyle bu günlere kadar başarı ile gelmiştir.

Forumumuzun bugünlere gelmesinde en büyük etken tabiki siz değerli üyelerimizin varlığı, katkısı ve devamlılığıdır.  
      Bugün ise genişlemesi kaçınılmaz olmuş, ve artık gerek bilgi içeriği, gerek üye talepleri, gerek küreselleşmenin olduğu bir ortamda boyutumuz tek bir markaya olan bağlılığı aşmış bulunmaktadır. Bu sebeple, bu duyuru ile bugün itibariyle forumumuzu tüm markalara açtığımızı sizlerle paylaşmak istedim.

Yeni hedefimiz, tüm otomobil markalarının eşit şart ve haklarla forumda yer almasıdır. Bu sebeple sizlerden ve yeni üyelerimizden en büyük beklentimiz bütün otomobil üreticisi markalara ve kullanıcılarına karşı saygı ile yaklaşmanız ve bireylerin tercihlerine saygı duymanızdır.

Bu büyümeyle birlikte yönetim yapısında da değişikler yapılmıştır. Yönetici sayısı artırılmış, İçerik ve Bölüm Sorumlusu sistemine geçilmiş ve daha işlevsel daha hızlı kontrol imkanı sağlanmak hedeflenmiştir. Forum altyapısı yenilenerek bu değişimlere ve gelişmelere cevap verebilir duruma getirilmiştir.

Hedefimiz yine en iyi olarak büyümeye devam etmektir. Bu konuda bizler elimizden geleni yapacağız ancak sizlerle başaracağız.

Yeni yapının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
Galip Tufan

Focus Mk2.5 Double Din

Bu konuda 8 ileti var

Arkadaşlar bu konuda çok fazla konu olduğunu biliyorum ama bir sonuca bağlanmamış. Aracım titanium ve sonu teybin ses kalitesi hoşuma gidiyor. Andrid kapasitif ekranlı ürünler hoşuma gidiyor ama ilk önceliğim ses kalitesi ve cd ile uğraşmak istememem. Ses kalitesinde düşüş yaşamayacağım bir android ürün var mı? 2. Sorum da pioner avic f9220 bt alsam ses kalitesi ve uyumu nasıl olur. Önerileriniz için teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

uyumu soketi çıkar avici tak kadar basittir zira pioneerin ford için üretiği bir cihaz. sesi de pioneer kalitesi malum. Ancak ses kalitesine dikkat edilecek ise ekrandaki andro özelikleri beni şahsen cezbetmiyor. Onların sese katkısı yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cevap için teşekkürler. Benim de amacım bir usb ile kaliteli sese sahip olmak zaten. Doğru tercih pioneer olmalı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cevap için teşekkürler. Benim de amacım bir usb ile kaliteli sese sahip olmak zaten. Doğru tercih pioneer olmalı

Usb ile kim ne dinlerse dinlesin kaliteli müzik duyumu elde edemez zira usb denilen maddenin içinden sıkıştırılmış mp3 dinlenmekte. En iyi sonuç orjinal cd yada itunes vb mağazalardan satın alınınan şarkıları cd ye Track wav. Formatında yazdırmak :)

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

.flac uzantılı indir yaz cd ye sony de sesin tadını çıkar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

orijinal cd ara ki bulasın. satamayan üretmiyor da artık maalesef muzdaribiz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

navimex multımedia ekranı ses kalitesi olarak sony göre daha mı düşük ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Usbden nefret ediyorum resmen ses katili , apple music ile birlikte aracin bluetoothundan aldığım ses kalitesi efsane seat leonda, ses sistemi zaten başarılı ama bluetooth ile resmen 2ye katlıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş