• Duyurular

  • Mehmet Ozyurek

   Forumumuz Büyüyor, Değişiyor, Gelişiyor ...   09-01-2017

   Değerli Üyelerimiz,
   Forumumuz 2000’yılında “Yahoo Grup” olarak kurulmuş, daha sonra “focusum.com” olarak forum platformuna giriş yapmış, hızla büyüyerek tüm “Ford” marka araçları kapsar hale geldiği için 2005 yılında “da fordclubtr.com” ismiyle bu günlere kadar başarı ile gelmiştir.

   Forumumuzun bugünlere gelmesinde en büyük etken tabiki siz değerli üyelerimizin varlığı, katkısı ve devamlılığıdır.  
   Bugün ise genişlemesi kaçınılmaz olmuş, ve artık gerek bilgi içeriği, gerek üye talepleri, gerek küreselleşmenin olduğu bir ortamda boyutumuz tek bir markaya olan bağlılığı aşmış bulunmaktadır. Bu sebeple, bu duyuru ile bugün itibariyle forumumuzu tüm markalara açtığımızı sizlerle paylaşmak istedim.

   Yeni hedefimiz, tüm otomobil markalarının eşit şart ve haklarla forumda yer almasıdır. Bu sebeple sizlerden ve yeni üyelerimizden en büyük beklentimiz bütün otomobil üreticisi markalara ve kullanıcılarına karşı saygı ile yaklaşmanız ve bireylerin tercihlerine saygı duymanızdır.

   Bu büyümeyle birlikte yönetim yapısında da değişikler yapılmıştır. Yönetici sayısı artırılmış, İçerik ve Bölüm Sorumlusu sistemine geçilmiş ve daha işlevsel daha hızlı kontrol imkanı sağlanmak hedeflenmiştir. Forum altyapısı yenilenerek bu değişimlere ve gelişmelere cevap verebilir duruma getirilmiştir.

   Hedefimiz yine en iyi olarak büyümeye devam etmektir. Bu konuda bizler elimizden geleni yapacağız ancak sizlerle başaracağız.

   Yeni yapının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
Mehmet Ozyurek

Kulüp Üyeliği

Bu konuda 2 ileti var

Değerli kulüp üyeleri.

Yeni yapılanma ile birlikte kulüp üyeliği sistemini revize edeceğiz.

Bu sebeple, mevcut tüm üyelikleri standart hale getireceğiz.  Kuralları yeniden belirlenecek, yeniden oluşturulan kurallara gore kulüp üyeleri yeniden belirlenecektir.

Bu işlemler sonucunda, taramalar geçmişe dönük olarak yapılacak. Mevcut kurallara göre bu hakkı kazanmış olanlar kuralların açıklanması ile birlikte kısa sürede haklarına kavuşacaklardır.

 

  

 

41 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Talep konusu açacağız arkadaşlar... 

Şu an için özel müracaatta bulunmanıza gerek yok.. 

Bilginize.. 

4 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş